markafabric

 

davetlisin


Canın ne zaman isterse gel, ama mutlaka haber ver, senin için fabrikada olmalıyız. Birlikte kırk yıl hatırlı bir kahve içebilir, keyifle sohbet edebiliriz.

bize yaz

Konuşmak istemiyor olabilirsin, bu fabrikada hiç bir şey için zorunluluğun yok, formu doldur ve bize ulaş.

LOK
ASYON


Önerilerimize kulak verin ve bizi sık sık ziyaret edin. Öyle ki; bu sokaktan fikirler fışkırıyor. Marka fabrikası markafabric bu sokakta yaşıyor.

Mahallemiz

Şimdi sizi mahallemiz ile tanıştırmak istiyoruz, bizi ziyarete geldiğinizde onlarca müthiş insana ve bir birinden keyifli işletmelere rastlarsınız. Yüzü gülen esnafımız tarafından karşılanır, markafabric ile görüşmem bittiğinde nerede otursam diyerek düşüncelere dalarsınız.

Çarşamba günleri sokağımıza kurulan pazarımızdan taze ürünler alabilir, Kebap 52'de güzel kebaplar tadabilir, komşumuz Dost Balık ile tanışıp muhteşem deniz ürünleri tüketebilirsiniz.

Eğer ki çiçek ihitiyacınız var ise, Erdal abi (tabi ki amca değil) size en güzel çiçek tavsiyelerinde bulunabilir,

Paddy's te langırt oynayabilir, dart karşısında dostlarınızla kozlarınızı paylaşabilir, bilardoda puanlar toplayabilirsiniz. Tabii ki dahası var; Eğer ki İtalyan mutfağını seviyor ve Sushi vazgeçilmeziniz ise Viola'da tam size göre. Unutmadan; anlaşmalarımız sonrası imzalarımız için bir de noterimiz var. Bilin istedik.